Střešní výlez - světlík FR1

0% (0 hodnocení)
Střešní okno – světlík FR1 je vyroben z polyetylénu (PE), je snadno instalovatelné a nepotřebuje žádnou údržbu.
1 476,20 Kč
Trvale nedostupné
katalogové číslo: 005001
cena bez DPH:1 220,00 Kč
cena vč. DPH:1 476,20 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Střešní okno – světlík FR1 je vhodné na menší půdy, kde je potřebné prosvětlení prostoru a jejich odvětrání. Okno je vyrobeno z polyetylénu, jeho montáž je velice jednoduchá a nevyžaduje žádnou údržbu. Průhledná část okna je vyrobena z akrylátu, jehož výhodou je, že se nezabarvuje vlivem slunečního záření a je velmi odolná vůči nárazům a mechanickému poškození. Světlík FR1 je možné použít na  střechy se sklonem od 25o do 75o. Standardní výbavou tohoto okna tvoří vnitřní dřevěný rám a možnost nastavení čtyř poloh: úplně zavřené, pootevřené a zajištěné, otevřené do ventilační polohy, úplně otevřené.  Díky uvedené kombinaci a jednoduše řešenému systému otevírání, je možné průhlednou část velmi rychle demontovat, takže uvedené okno může sloužit i jako únikový východ nebo výlez na střechu. Při využívání okna jako výlezu doporučujeme okno podbít.

 

Rozměr okna je 395 x 487 mm (světlost). Okno je vyrobeno pro tyto druhy střešních krytin: Bramac - Alpská, KM Beta, Betonpres, Besk, KB Blok.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).