Terč pro suché kladení dlažby

0% (0 hodnocení)
Terč pod dlažbu je určen pro suché pokládání teracové, betonové a kamenné dlažby za účelem zpochůznění zaizolovaného povrchu střech, teras, lodžií a pod.
5,70 Kč
Skladem
ks
katalogové číslo: 007012
cena bez DPH:4,71 Kč
cena vč. DPH:5,70 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Terč je určen pro suché pokládání teracové, betonové a kamenné dlažby za účelem zpochůznění zaizolovaného povrchu střech, teras, lodžií a pod. Na hydroizolační vrstvu ploché střechy se nepoužívá betonová mazanina ani maltové lože pod dlažbu. Chůze po takto položené dlažbě je velmi příjemná s měkkým došlapem. Terč je konstruovaný tak, aby snadným rozlomením na dvě části vznikly  poloviny, které se využijí na krajích dlažby. Rozlomením na 4 části vniknou čtvrtiny využitelné v rozích dlažby. Terč má tvar kruhu o průměru 15 cm. Výška terče je 12 mm, šíře vymezovacího kolíku (tvoří spáru) 3 mm. Dešťová voda je odvedena spárami pod dlažbu a po hydroizolačním pásu směřuje k vpusti nebo k odtokové hraně. Toto pokládání dlažby zaručuje snadnou údržbu. V případě potřeby lze dlažbu (nebo její část) snadno rozebrat a znovu položit. Poškozené dlaždice lze vyjmout a nahradit novými. Pod dlažbu je možno uložit také zapuštěné střešní vpusti.

 

Spotřeba terčů:
Rozměry dlaždice                       Množství na 1 metr čtverečný
50 x 50 cm                                    4 terče
40 x 40 cm                                    6,25 terčů
30 x 30 cm                                    11,11 terčů

 

Originální balení: 250 ks.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).