Dveřní kování Monet - klika/klika WC 90 stříbro

Kód: 250
Neohodnoceno
299 Kč
Skladem (>5 ks)

Dveřní stříbrné kování je vyrobeno ze speciální hliníkové slitiny, opatřené eloxem ve stříbrném odstínu. Tato ochranná vrstva je mimořádně odolná vůči povětrnostním vlivům, potu lisdkých rukou, korozi a při bězném zacházení zachovává výrobku dlouhodobě původní vzhled a dlouhou životnost bez jakékoli údržby.

Uvedená cena je za pár (sada na jedny dveře - 2 x štít + 2 x klika).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Štítové kování včetně otočného WC zámku, které nejlépe využijete v domácnostech, kancelářích či šatnách. Povrchová úprava elox zlepšuje odolnost kování proti korozi a současně zajišťuje jeho atraktivní vzhled. Kování je vybaveno pojistkou pro koupelny a toalety a je vyrobeno v provedení klika/klika. Montáž tohoto kování je snadná pomocí vrutů, kterými kliku připevníte ke dveřím přes tři otvory ve štítu. Tvar kliky perfektně padne do ruky.

Rozteč otvorů je 90 mm. Délka čtyřhranu v klice i ve WC uzávěru odpovídá tloušťce dveří od 3,5 do min. 5 cm. Profil čtyřhanů splňuje technické požadavky našeho trhu - v klice 8 x 8 mm, ve WC uzávěru 6 x 6 mm. Sada je dodávána včetně vrutů v barvě zvoleného odstínu a čtyřhranu.

Výška stítu: 206 mm, šířka štítu: 42 mm.

Stanovení rozteče:

Pro správné stanovení rozteče je nutné změřit vzdálenost od středu otáčení kliky ke středu otáčení WC uzávěru.

// Konfigurace středu mapy