Terč pod dlažbu 12/3 mm

Kód: 171
Neohodnoceno
6,40 Kč
Skladem (>5 ks)

Pevný plastový terč s výškou 12 mm a spárovacími křidélky o síle 3 mm, průměr 150 mm.

Terče pod dlažbu představují cestu moderního dláždění současnosti. Podložky s pevnou výškou z řady EH jsou nejekonomičtějším řešením pro dosažení zvýšené dlažby. Podložky jsou hojně používány pro opravy stávajících ploch i jako řešení renovací. Systém zachovává dlažbu jednotnou a elegantní, aniž by byl nutný radikální stavební zásah.

Terče je možné libovolně půlit a čtvrtit. Můžete jej tedy snadno použít u stěny nebo v rohu.

 

Terče pod dlažbu představují velice jednoduchý systém, který šetří čas i náklady. K terčům řady EH jsou k dispozici nivelační (vyrovnávací) gumové podložky LH3.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terč je určen pro suché pokládání teracové, betonové a kamenné dlažby za účelem zpochůznění zaizolovaného povrchu střech, teras, lodžií apodobně. Na hydroizolační vrstvu ploché střechy se nepoužívá betonová mazanina ani maltové lože pod dlažbu. Chůze po takto položené dlažbě je velmi příjemná s měkkým došlapem. Terč je konstruovaný tak, aby snadným rozlomením na dvě části vznikly  poloviny, které se využijí na krajích dlažby. Rozlomením na 4 části vniknou čtvrtiny využitelné v rozích dlažby. Terč má tvar kruhu o průměru 15 cm. Výška terče je 12 mm, šíře vymezovacího kolíku (tvoří spáru) 3 mm. Dešťová voda je odvedena spárami pod dlažbu a po hydroizolačním pásu směřuje k vpusti nebo k odtokové hraně. Toto pokládání dlažby zaručuje snadnou údržbu. V případě potřeby lze dlažbu (nebo její část) snadno rozebrat a znovu položit. Poškozené dlaždice lze vyjmout a nahradit novými. Pod dlažbu je možno uložit také zapuštěné střešní vpusti.

Spotřeba terčů:
Rozměry dlaždice                       Množství na 1 metr čtverečný
50 x 50 cm                                    4 terče
40 x 40 cm                                    6,25 terčů
30 x 30 cm                                   11,11 terčů

Originální balení obsahuje 250 ks.

// Konfigurace středu mapy