Větrací mřížka průměr 120 mm bílá

Kód: 449
Neohodnoceno
43 Kč
Skladem (>5 ks)

Plastová větrací mřížka je vhodná jak pro vnitřní, tak pro venkovní použití a je vyrobena z plastu odolného proti UV záření. Větrací mřížku je vhodné instalovat na fasády domů, odvětrání WC, koupelny, kuchyně, sklepů atd.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Plastové větrací mřížky jsou vyrobeny vstřikováním z houževnatého polystyrenu typu Krasten (PS) a jsou odolné proti UV záření. Navrženy jsou tak, aby je bylo možné osadit na začátek a konec nejrůznějších větracích kanálů nebo otvorů ve zdivu s využitím normalizovaných novodurových trubek běžně používaných pro kanalizační odpady, a to o vnitřním průměru 70, 105, 120 a 155 mm.
 
Větrací mřížky se dají osazovat např. i do sádrokartonových panelů, sololitových příček, plechů, garážových vrat, dveří, nábytku a podobně. Zajištění mřížky proti vypadnutí se provede zalepením běžně používaným instalatérským lepidlem na novodur a v ostatních případech nějakými jinými vhodnými lepidly, kterých je na trhu velký výběr. Všechny mřížky jsou provedeny tak, aby zabraňovaly vniknutí drobného hmyzu.  
 
 
 
 
 
 
 
 

 

// Konfigurace středu mapy