Obchodní podmínky

Kupující

Kupující poskytne prodávajícímu své kontaktní údaje, které jsou nutné pro bezproblémové vyřízení objednávky, popřípadě další údaje, které chce mít uvedeny na nákupních dokladech (faktuře). Ostatní právní vztahy prodávajícího a kupujícího výslovně neupravené těmito obchodními podmínkami upravuje Občanský zákoník a související předpisy.


Objednané zboží

Kupující kupuje zboží za cenu platnou v okamžiku objednání. Odeslaná objednávka je závazná.  V případě, že se jedná o zboží, dodávané pouze na objednávku nebo zboží, které není na skladě, prodávající kupujícímu předem tuto skutečnost sdělí telefonicky, či e-mailem. Pokud kupující s touto skutečností nesouhlasí a objednávku nepotvrdí, není realizována.


Dodací podmínky

  • Doručení službou PPL

Přepravce garantuje doručení zásilky kamkoliv do ČR následující pracovní den po potvrzení a zaplacení objednávky. Zboží je doručeno přepravcem mezi 9 - 18 hodinou na adresu kupujícího, případně na adresu uvedenou při odesílání objednávky. Kupující je povinen zajistit převzetí zásilky v uvedeném čase na dané adrese. Cena přepravného je 140,00 Kč vč. DPH 21 %. Cena přepravného do zahraničí je sjednána individuálně. Kupující je povinen bezprostředně při dodání překontrolovat za přítomnosti dopravce stav zásilky (počet balíků, poškození krabice) a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky. Pokud kupující převzetí zásilky stvrdí podpisem v dokladech dopravce, nelze již reklamovat její neúplnost nebo poškození.

  • Osobní odběr

Zboží lze odebrat na adrese Stavební a odvodňovací prvky, Jiráskova 603, Třebechovice pod Orebem. Převzetí zboží je možné od pondělí do pátku v čase 8 - 16 hod., po dohodě kdykoli - TČ: 777 035 953.


Reklamace

V případě reklamace nás, prosím, ihned kontaktujte na e-mail: info@stavebniaodvodnovaciprvky.cz nebo tel. 777 035 953. Dle povahy závady společně zvolíme nejoptimálnější způsob vyřízení reklamace. Pro uplatnění reklamace je nutné předložit doklad o koupi (fakturu). Veškeré následující kroky se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku.


Platební podmínky

  • V případě doručení službou PPL

Kupující uhradí částku včetně nákladů na přepravu a případnou dobírku. Tyto položky jsou započteny v ceně zásilky vč. DPH 21 %. Údaje k zaplacení jsou automaticky odeslány po vytvoření objednávky na uvedený e-mail.

  1. Platba předem na účet. Kupující uhradí částku předem na účet. Platba je zdarma.
  2. Na Dobírku. Kupující uhradí částku dopravci v hotovosti při převzetí zboží. Za platbu je účtován poplatek:
  • celková výše objednávky do 1 000 Kč - doberečné ve výši 42 Kč
  • celková výše objednávky do 5 000 Kč - doberečné ve výši 54 Kč
  • celková výše objednávky do 20 000 Kč - doberečné ve výši 68 Kč.
  • V případě osobního odběru

Kupující může platit předem na účet nebo hotově při převzetí na adrese Jiráskova 603, Třebechovice pod Orebem, 503 46, a to v obou případech zdarma.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Ochrana informací a osobních údajů

Veškeré osobní údaje kupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny či poskytnuty třetí osobě. Výjimkou je distribuce objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání).


Závěrečná ustanovení

Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné od 1. 8. 2010. Prodávající si vyhrazuje právo na změnu obchodních podmínek bez předchozího upozornění.

 

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).